Hilton Świnoujście Resort & Spa - CENY, REZERWACJE, OTWARCIE Hilton Świnoujście Resort & Spa - CENY, REZERWACJE, OTWARCIE

ciekawe miejsca, recenzje hoteli, informacje o promocjach, wskazówki dotyczące podróży

Hilton Świnoujście Resort & Spa – CENY, REZERWACJE, OTWARCIE

Hilton Świnoujście Resort & Spa – CENY, REZERWACJE, OTWARCIE

Hilton Świnoujście Resort & Spa jest częścią Baltic Park Molo, w której skład wchodzi m.in. Radisson Blu Resort Świnoujście oraz Baltic Park Molo Aquapark.

Hilton Świnoujście Resort & Spa dysponować będzie 180-pokojami. W obiekcie zaplanowano m.in. spa, siłownię, restauracje oraz bary – w lobby i na dachu. Ponadto hotel ma również bezpośredni dostęp do Baltic Park Molo Aquapark, który obejmuje pięć basenów i atrakcje rodzinne, w tym multimedialne zjeżdżalnie, sauny, tężnię i pierwszą w Polsce sztuczną falę do surfingu. Będzie to także pierwszy obiekt sieci Hilton w Polsce wybudowany zgodnie z certyfikacją ekologiczną LEED.

Powyższe informacje pochodzą ze strony inwestora – zdrojawainvest.pl

CENY I PIERWSZE TERMINY w Hilton Świnoujście Resort & Spa

Na chwilę obecną pierwsze rezerwacje możemy robić na 6. grudnia 2019. Data ta może się jeszcze przesunąć 😉

Jakie są ceny? W grudniu znajdziemy stawki od 428PLN za noc dla dwóch osób. W ramach noclegu wszyscy Goście mogą bezpłatnie skorzystać z Aquaparku przez godzinę. Ponadto mając status Gold lub Diamond w programie lojalnościowym Hilton Honors otrzymamy darmowe śniadanie oraz upgrade pokoju (w zależności dostępności).

rezerwacje i ceny

Honorsi mogą również rezerwować pobyt za darmo – wykorzystując wcześniej uzbierane punkty. Tu stawki zaczynają się od 26.000. Chociaż głównie jest to 30.000

Rezerwacje, ceny i wizualizacje znajdziecie w tym miejscu

W Świnoujściu znajdziemy również genialnego Hampton’a, w którym mieliśmy okazję nocować. Relacje z noclegu znajdziecie pod tym adresem.

Ciekawi Was co można zobaczyć w Świnoujściu oprócz pięknych plaż?

Sprawdźcie ten artykuł 🙂Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.